Flaga PolskiFlaga Niemiec

Instalacje elektryczne

Przy wszelkiego rodzaju budowach domów czy innego rodzaju budynków, zachodzi problem odpowiednio rozmieszczenia wszystkich instalacji w tym także instalacji elektrycznej.

Nasza firma od lat zajmuje się projektowaniem i montażem instalacji elektrycznych. Dzięki bogatemu doświadczeniu potrafimy poprawnie ocenić potrzeby klienta i zaprojektować tak instalacje aby spełniania wszystkie stawiane przed nią cele.

Nowoczesne instalacje elektryczne, znacznie różnią się od tych typowych starych rozwiązań, a ponieważ raz stworzona instalacja musi wystarczać na co najmniej kilka lat, dlatego nasi specjaliści starają się projektować wszystkie instalacje, myśląc przyszłościowo.

 

 

Wykonanie okablowania budynku jest stosunkowo niedrogim zadaniem. Materiał i robocizna przy montażu instalacji to koszt od 1% do 5% wartości całej budowy, W instalacjach elektrycznych stosujemy wiele typów przewodów zależnie od od przeznaczenia danej części instalacji. Przewody układamy zazwyczaj w tynku lub bezpośrednio w podłodze.


ZADZWOŃ A DOPASUJEMY ODPOWIEDNIĄ OFERTĘ DO TWOICH POTRZEB!!!

TO NIC NIE KOSZTUJE!!!

Marcin Starczewski – 695-043-391           Grzegorz Karnia – 785-814-227