Flaga PolskiFlaga Niemiec

Sygnalizacja Pożaru

W każdym miejscu niezależnie czy chodzi tutaj o lokale firmowe, duże hale produkcyjne lub prywatne domy, jesteśmy narażeni na pożary, powstające często z różnych przyczyn. Aby zabezpieczyć się przed takimi zdarzeniami warto zainwestować w system sygnalizacji pożaru, który za sprawą zespołu urządzeń takich jak czujki pożarowe lub centrali alarmowych sygnalizatorów powiadomi nas o trwającym pożarze i umożliwi szybką reakcję niezależnie nawet od tego czy znajdujemy się w pobliżu Systemy są w pełni zautomatyzowane i powiadamiają odpowiednie służby natychmiastowo.

 

Rozwiązanie to jest obowiązkowe pod względem techicznym w budynkach użyteczności publicznej takich jak szpitale, kina, szkoły, obiekty sportowe lub zakłady produkcyjne.

 

 

Działanie systemu syngalizacji pożarowej opiera się o rozmieszczone w wybranych miejscach czujki pożarowe, które reagują na obecność dymu w danym pomieszczeniu lub nagły wzrost temperatury. Sygnał z czujki jest potem przekazywany do centralki, która wysyła potem już powiadomienia do odpowiednich systemów i służb. Uzupełnieniem do działania czujek są ręczne sygnalizatory w postaci przycisków służących do powiadamiania o powstałym zagrożeniu.


ZADZWOŃ A DOPASUJEMY ODPOWIEDNIĄ OFERTĘ DO TWOICH POTRZEB!!!

TO NIC NIE KOSZTUJE!!!

Marcin Starczewski – 695-043-391           Grzegorz Karnia – 785-814-227