Flaga PolskiFlaga Niemiec

Wideodomofony

Dzięki domofonom możesz podnieść poziom bezpieczeństwa lokatorów mieszkań i domów jednorodzinnych. Umieszczony przy wejściu domofon umożliwia rozmowę z osobą znajdującą się przed wejściem i zweryfikowanie jej przed umożliwieniem jej wejścia na naszą posesje. Domofony są instalowane w blokach mieszkalnych, firmach a także w domach jednorodzinnych.


Videodomofony oprócz samej identyfikacji za pomocą rozmowy, pozwalają także na identyfikacje wizualną osoby, która próbuje dostać się na naszą parcelę. Umieszczona w domofonie kamera przekazuje sygnał do monitora dostępnego w naszym domu lub mieszkaniu. Ponadto nasze widedomofony możemy wyposażyć w funkcję pamięci, dzięki czemu przechwycony obraz będzie zapisywany na dysku i możliwe będzie jego późniejsze odtworzenie. Zapewnia to nam dodatkowy poziom bezpieczeństwa, a same systemy videdomofonów mogą wzbogacić systemy alarmowe i przeciwłamaniowe.

Systemy domofonowe stały się podstawowym elementem kontroli dostępu. Do tego rejestracja zdjęcia twarzy skutecznie odstraszy złodziei przed próbami kradzieży lub włamań.

 


ZADZWOŃ A DOPASUJEMY ODPOWIEDNIĄ OFERTĘ DO TWOICH POTRZEB!!!

TO NIC NIE KOSZTUJE!!!

Marcin Starczewski – 695-043-391           Grzegorz Karnia – 785-814-227